Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac

  • 75 μ²

Το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac Μπρατισλάβα με 3 υπνοδωμάτια απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το Παλιό Δημαρχείο της Μπρατισλάβα. Αυτό το διαμέρισμα 75 τ.μ. Διαθέτει Wi-Fi, καθώς και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης για τους επισκέπτες που ταξιδεύουν με αυτοκίνητο.

Οι επισκέπτες του διαμερίσματος έχουν πρόσβαση στο σαλόνι με ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών, σεσουάρ και πετσέτες. Αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για την άνεση σας.

Το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac διαθέτει μια πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και πλυντήριο πιάτων.

Ο σιδηροδρομικός σταθμός Κεντρικός ς της Μπρατισλάβα και ΑρέΝα Ondrej Nepela απέχουν 20 λεπτά και 18 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Το Εθνικό Μουσείο της Σλοβακίας απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων είναι Kuliskova, η οποία βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών με τα πόδια απο το κατάλυμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac Μπρατισλάβα
Apartment Zwirn, Free Parking, 24/7 Access
Τιμή μόνο για κινητά

Apartment Zwirn, Free Parking, 24/7 Access

9.9
Εξαιρετικό 146 σχόλια
97 μ από το κατάλυμα
USD 213 USD 192
ανά νύχτα
Urban Haven: Blissful Living In Central Bratislava
Τιμή μόνο για κινητά

Urban Haven: Blissful Living In Central Bratislava

9.0
Άριστο 44 σχόλια
236 μ από το κατάλυμα
USD 165 USD 149
ανά νύχτα
A Cozy Apartment In Bratislava Downtown
Τιμή μόνο για κινητά

A Cozy Apartment In Bratislava Downtown

8.1
Πολύ καλό 117 σχόλια
257 μ από το κατάλυμα
USD 119 USD 107
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Μπρατισλάβα Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Bratislava Main Station
    2,4 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Ασφάλεια

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac περιλαμβάνουν Εθνικό Μουσείο της Σλοβακίας, ΑρέΝα Ondrej Nepela καθώς και Παλιό Δημαρχείο.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac;
      Η διαμονή στο το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac κοστίζει 258€.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac;
      Το Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου στους πελάτες.
    • Διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει αυτό το διαμέρισμα;
      Αυτό το διαμέρισμα είναι 75 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Μπρατισλάβα Αεροδρόμιο
    9 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Bratislava Main Station
    2,4 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious 3Br Apt By Bus Station Nivy Mall With Ac Μπρατισλάβα

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο